Şifremi Unuttum

The Cat: Two Eyes That See Death – Kedi: Ölümü Gören İki Göz

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

3.672 kere izlendi

The Cat: Two Eyes That See Death – Kedi: Ölümü Gören İki Göz

The Cat: Two Eyes That See Death filmi So-yeon un hikayesini ele alır. Filmde So-yeon hayvan bakıcısı olarak çalışmaktadır fakat eski zamanlarda bazı olaylardan dolayı kapalı alanda kalma fobisi yani klastrofobisi vardır. Bakıcı kızın baktığı hayvan sahiplerinden birisi asansörde cinayete kurban gider, olayın tek görgü tanığı kedidir. Polislerde kediyi eski bakıcısı olan So-yeong a emanet ederler. Fakat kız bu kediyi aldıktan sonra gizemli olaylar olmaya başlar.

the-Cat_Two_Eyes_That_See_Death-kore-filmi-izle

Kediye bakmaya başladığından itibaren kabus olarak sürekli küçük bir kız çocuğu görmektedir. Sonunda bu olayın neden kaynaklandığını çözmek için eski sahibinin nasıl ve neden ölmüş olabileceği hakkında detaylı bir araştırmaya girer ve olayı çözmek ister. Korefilmleri.net tek part kore filmi izle me sitenizdir.

Yorum Yap

You must be logged in to post a comment.Benzer Filmler

Kore filmleri ile ilgili kurulu tek internet adresi.

Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle aksiyon filmleri yabancı dizi izle cinli türk korku filmleri kore dizileri full film izle iran filmleri sansürsüz tek parça film izle- full hd tek parça film izle- film izle yerli full hd