1. The Chase

  The Chase

  720p Türkçe Altyazı

  29 kasım 2017 tarihinde gösterime  girmiş Next Entertainment World tarafından dağıtılan bir Güney kore filmidir. The Chase, 30 yıldır çözülmeyen eski bir davadaki bazı şüpheler üzerine harekete geçerek davayı takip edip izleyebilmek için eski bir dedektif ile ekip toplar. Kurulan ekip toprak sahibi hakkındaki izleri takip eden 2017 yılında gösterime girmiş Güney kore suç, cinayet filmidir. Film, Kim Hong-seon ve Baek Yoon-sik ve Sung Dong-il tarafından yönetilmektedir. Bir seri cinayet davası gerçekleşmektedir. Dedektif Park Pyung-Dal katili yakalamaya çalışmaktadır, fakat başarısız olmaktadır. 30 yıl sonra aynı mahallede yeni bir dizi cinayet meydana gelmiştir. Sim Duk-Soo mahalledeki mülkün sahibi ve bölge hakkında önemli her şeyi bilmektedir. Yeni emekli olan Park Pyung-Dal, seri katili yakalamada kendisine yardım etmesini ister.
  The Chase 8.2 / 10 4 kullanıcı oyu.
  8.2
  ( Toplamda 4 oy verildi. )

      6.5   1208

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri