1. The Classic – Keulraesik – Klasik

  The Classic – Keulraesik – Klasik

  Türkçe Altyazı

  Ji-Hae başarılı bir üniversite öğrencisidir. Kızın babası o çok küçükken ölmüştür ve annesi de kızının iyi bir damatla evlenmesini istemektedir. Fakat Ji-Hae bu düşünceye pek sıcak bakmaz ve günlerden bir gün okumak için yurt dışına çıkar.

  Keulraesik-resimleri

   

  Ji-Hae yurt dışında okuduğu süre boyunca annesinden ayrıdır ve ona duyduğu özlemi hatıraları canlandırarak gidermeye çalışır. En iyi yöntemi ise babası ve annesinin tanışma zamanında birbirlerine gönderdikleri mektupları okumaktır. Korefilmleri.net The Classic filmini bir diğer adı ile Keulraesik i sunar.

  the-classic-2003-resim
  The Classic – Keulraesik – Klasik 8.0 / 10 3 kullanıcı oyu.
  8.0
  ( Toplamda 3 oy verildi. )

      7.6/10   12001

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri