1. The Client

  The Client

  Türkçe Altyazı

  The Client filminde; Han karısını öldürmekle suçlanır ve çevresi tarafından şeytan olarak betimlenir. Kang mahkemede Han'ı savunacak olan savunma avukatıdır. Kang davayı kazanmak istemektedir, çünkü savcı Kangı hiç sevmeyene ve onunla yarış içerisinde olan birisidir. Özet olarak ortada cinayetin işlendiği silah yoktur fakat Hanın cinayet saatinde nerede olduğunu kanıtlayan hiçbir şey de yoktur. Kang müvekkilini kurtarmak ve onun suçsuz olduğunu göstermek için davayı enine boyuna soruşturur. Korefilmleri.net en güzel kore filmleri ile sizlerle.

  The_Client-full
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      6.7/10   5210

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri