1. The Exclusive: Beat The Devil’s Tattoo

  The Exclusive: Beat The Devil’s Tattoo

  720p Fragman

  Moo-Hyeok adında ki adam çalkantılı bir dönem geçirmektedir. Hayatta ki hiçbir işi son zamanlarda rast gitmemektedir. Eşinden boşanmak üzere olan Moo-Hyeok, aynı zamanda işini de kaybetmek üzeredir. Çaresiz bir şekilde çözüm yolu arayan Moo-Hyeok, bir anda bir mektup alır. Bu mektup bir katil tarafından yollanmıştır. Mektupta yazanın bir kitaptan alıntı olduğunu anladıktan sonra beyninde bazı şeyler gelişmeye başlar. Bu olayın peşini kolay kolay bırakmayacaktır.

  Fakat aldığı mektuptan dolayı polis ve haber odası devamlı onu rahatsız etmektedir. Herkes bilgi isterken her şeyden haberi olan bir tanık ortaya çıkar. Bunun üzerine Moo-Hyeok'un yapacağı tek şey yalan haber yazmak olacaktır.
  The Exclusive: Beat The Devil’s Tattoo 5.4 / 10 4 kullanıcı oyu.
  5.4
  ( Toplamda 4 oy verildi. )

      6.5   1151

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri