1. Yüz Okuyucu-The Face Reader

  Yüz Okuyucu-The Face Reader

  720p Türkçe Altyazı

  1455 yılında Joseon hanedanlığında insanların yüzlerini okuyabilme yeteneğine sahip bir adam inzivada yaşıyordu. Nae-Kyung adındaki bu adam yıkık dökük bir ailenin soylu oğludur. Nae-Kyung, bir cinayet davasında katili bulmaya yardım eder. Katili bulur ve hanedanlık için büyük bir tehlike olduğuna dair kral Munjong’u uyarır. Ancak Kral Munjong beklenmedik şekilde ölür. Kralın yerine oğlu geçecektir. Ancak onu öldürerek yerine geçmeye çalışan bir vardır. Nae-Kyung, krala bağlılığını göstermek için kralın genç oğlunu korumaya karar verir. Korefilmleri.net sunar.
  Yüz Okuyucu-The Face Reader 3.0 / 10 1 kullanıcı oyu.
  3.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

      6.8/10   3085

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri