1. The Fatal Encounter

  The Fatal Encounter

  720p Türkçe Altyazı

  The Fatal Encounter filmi, Joseon Hanedanı’nın en adil kralı olan Kral Jeongjo’nun yaşadığı zorlukları konu alıyor. Hanedanın 22. kralı olan Jeongjio, hüküm sürdüğü yıllar boyunca çok adaletli bir yönetim anlayışı gösterir. Ancak buna rağmen ülkedeki muhaliflerinin sayısı çok fazladır. Bir yandan Noron ve Soronlar arasındaki savaşın ortasında kalan Kral Jeongjio, diğer yandan kendisine karşı gerçekleştirilen suikastları bertaraf etmekle uğraşır. Öyle ki Kral Jeongjio’ya bir yıl içerisinde tam yedi kere suikast düzenlenmiştir. Fakat o tüm kötü durumların içinde başarıyla çıkmasını başarır.
  The Fatal Encounter 10.0 / 10 2 kullanıcı oyu.
  10.0
  ( Toplamda 2 oy verildi. )

      6.9/10   2024

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri