1. The Flu

  The Flu

  720p Türkçe Altyazı

  Kuş gribi olarak bildiğimiz H5N1 virüsünün yayılmasını ve bulaştığı insanlardaki etkisini konu alan The Flu filmi, inanılmaz sahneleri ile izleyenleri etkilemesini başarıyor. H5N1 virüsü, insana bulaşır bulaşmaz yayılma ve yaklaşık bir buçuk gün içinde insanı ölüme götürme özelliğine sahip bir bulaşıcı virüstür. Bulaşıcı özelliği nedeniyle hasta olduğu tespit edilen insanlar bir kasabaya götürülerek karantina altında tutulurlar. Ancak virüs çoktan bölgesel yıkımlara sebep olmuş ve çoğu insanın ölümüne sebep olmuştur bile. Çaresizlik içinde bu virüsle mücadele eden insanlar ne yapacaklarını bilemez haldedir. Bu sırada bir itfaiyeci ile bir doktor ise virüs salgınını durdurmanın çaresi için birlikte ele ele verirler.
  The Flu 8.7 / 10 2 kullanıcı oyu.
  8.7
  ( Toplamda 2 oy verildi. )

      6.7/10   2049

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri