1. The Good the Bad and the Weird – İyi Kötü ve Tuhaf

  The Good the Bad and the Weird – İyi Kötü ve Tuhaf

  Türkçe Altyazı

  The Good the Bad and the Weird 2008 yapımı TR karşılığı İyi kötü ve tuhaf olan bir kore filmidir. Hırsız olan Utage-gü bir gün tren'de hırsızlık yapmaya karar verir. Bu trenin Japon asker treni olduğunu öğrenince artık çok geç olmuştur: trendekiler ile bir çatışmaya girer. Bu çatışmada bir hazinenin haritasını ele geçirir. Diğer taraftan bu haritanın başka taliplileride vardır. Chang-yi her tarafta bu haritayı aramaktadır. Utage sadece Japonlarla değil haritayı arayan Chang-yi ile de çatışma içindedir. korefilmleri.net Bir çatışmanın ortasında esrarengiz bir şekilde kurtarılır. Utage onu kurtaranın Chang-yi olduğunu öğrenince ise farklı olaylar meydana gelir.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      7.3/10   2497

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri