1. The Guard Post

  The Guard Post

  Türkçe Altyazı

  The Guard Post filmi başlarında; inanılmaz ve vahşiye bir toplu katliam meydana gelmiştir. Fakat ilginç olanı bir kişi hariç herkesin öldürülmesi. Yaşayan kişi ise can çekişmektedir ve komadadır. Katliam'ın sebebini ise kimse bilmemektedir. korefilmleri.net Acil bir şekilde bir müfettiş görevlendirilir ve olayı araştırmaya başlar. Birde olaya hızla yayılan bir virüs çıkar.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      6.0/10   5475

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri