1. The Host – Yaratık

  The Host – Yaratık

  Türkçe Altyazı

  The Host yani türkçesiyle Yaratık filminde; Han nehri korkunç bir facia ile karşı karşıya kalmıştır. Amerikan ordusu gizli ve öldürücü kimyasalları bu nehire boşaltmıştır. Bu kimyasallar yüzünden nehirde bir yaratık meydana gelmiştir. Nehir kenarındakiler ise toplanmış kişiler birden yaratığı görürüler. Bu korkunç yaratık sehirin korkunç rüyası olur ve çoğu kişiyi öldürür. Korefilmleri.net sunar.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      7.0/10   2834

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri