1. The Long Way Home

  The Long Way Home

  720p Türkçe Dublaj

  Long Way Home, Kore Savaşı sırasında Güney Koreli ve Kuzey Koreli bir asker arasındaki arkadaşlık hakkında Cheon Sung-il tarafından yazılan ve yönetilen 2015 yılında gösterime girmiş Güney Koreli bir savaş sinema filmidir. Kore Savaşı sırasında ve ateşkes yapılmadan 3 gün önce, Nam-Bok Güney Koreli bir askerdir. Askere alınmasından önce basit bir çiftçidir.

  Daha sonra Nam-Bok, belirli bir zamanda ve yerde çok gizli bir belge sunmak için emir alır, ancak Kuzey Kore ordusu tarafından yapılan saldırı, Nam-Bok'un belgeyi kaybetmesine neden olur. Bu sırada, Young-Gwang bir Kuzey Koreli askerdir. Bir tank ekibinin bir parçasıdır. Güney'e giderken, takımı bombalanmıştır ve bu bombalanma sonucunda tek başına kalmıştır. Eve dönmek üzere, ama çok gizli bir belgeye rastlıyor. İki adam sadece batı cephesinde yüz yüze gelir. Çekimler 5 Eylül 2014'te Güney Kore, Gyeonggi Eyaleti, Yangju'da başladı ve 4 Ocak 2015'te sona ermiştir. Son sahnenin çekildiği bir tankın içinde oturan Nam-Bok ve Young-Gwang vardır.
  The Long Way Home 10.0 / 10 2 kullanıcı oyu.
  10.0
  ( Toplamda 2 oy verildi. )

      10.0   2127

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle full film izle iran filmleri