1. The Magician

  The Magician

  720p Türkçe Dublaj

  Filmde her ne kadar eski orta Asya filmlerinde rastladığımız sahneler bol bol bulunuyor olsa da filmin ilerleyen dakikalarında sıradan olmadığını anlıyoruz. Buram buram tarih kokan filmin hikayesi Joseon Hanedanlığından bir prensesin yaşadıkları ile başlıyor. Prenses evlendirilmek üzere başka bir hanedanlığa gönderilmiştir. Fakat bu evlilik onun istediği türde bir evlilik değildir. Çünkü Joseon Hanedanlığının Prensesi Qing Hanedanlığına görücü usulü evlendirilmek için gönderilmiştir. Prenses yolda giderken bir büyücü ile karşılaşır. Bu karşılaşma onun hayatında ki tüm pürüzleri bir anda ortadan kaldırır. Çünkü aşkın tadına varmıştır. Aşkın tadını alan prenses, aşkın gücü ile de bu adamla evlenmek isteyecektir.
  The Magician 7.8 / 10 9 kullanıcı oyu.
  7.8
  ( Toplamda 9 oy verildi. )

      8.1   1245

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri