1. The Old Garden- Eski Bahçe

  The Old Garden- Eski Bahçe

  480p Türkçe Altyazı

  Romantizm ile siyasetin harmanlandığı, iki aktivistin hikayesinin anlatıldığı, akıcı bir hikaye akışına sahip film. Hyun-woo, gençliğinde aktivist bir gençtir ve katıldığı eylemlerden dolayı 17 yıl hapis cezasına çarptırılmıştır. Cezaevinden çıktıktan sonra, dava arkadaşlarının, çevresinin değiştiğini farkeder ve çok üzülür. Hapise girmeden önce sevdiği kadın Yoon-hee ölmüştür. Büyük bir aşk yaşadıkları ve gençken ona saklanacak yer sağlayan kadının ölümüyle ilgili annesinden bilgi alan Hyun-woo, birlikte birkaç kaldıkları eve gitmeye karar verir. Eski anıları canlanan Hyun-woo, aşkının günlüklerini ve mektuplarını bulur. Okudukça sevdiği kadının aşkının büyüklüğünü, kendisine ve davaya tek sadık kalanın o olduğunu ve sevgisini farkeder. Mektuplarda yazan bir başka gerçek de bir kızları olduğudur. Korefilmleri.net sunar.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      6.6/10   14231

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri