1. The Perfect Couple – Muhteşem İkili İzle

  The Perfect Couple – Muhteşem İkili İzle

  Türkçe Altyazı

  Kang Jaehyük uzun zamandan beri tam bir silah düşkünüdür. Kendisinin en büyük hayali olmaktır fakat sınavlar onu zorlayacaktır. Silah sevmesine rağmen kesici aletlerden korkmaktadır. Choi Soojin ise bir devrimcidir. Korefilmleri.net Kendisi direnişi desteklemektedir fakat pek bir yararı olmamıştır. En sonunda muhabir olmaya karar verir. Bu ikisinin yolu bir restoranda kesişir. Muhabir yalnlıslıka sisi polisin migdesine saplar. Polis ucuz kurtulsada bu olay haberlere kadar taşınır ve işinden olur. Bunun üzerine eski polis intikam yemini eder.
  The Perfect Couple – Muhteşem İkili İzle 7.2 / 10 5 kullanıcı oyu.
  7.2
  ( Toplamda 5 oy verildi. )

      6.5/10   15110

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
 1. avatar
    çağla 28/11/2013 14:44:52
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri