1. The Piper

  The Piper

  720p Türkçe Dublaj

  Kore Savaşı’nın etkilerinden kaçan bir baba ve oğlu, kendilerine yaşanacak yeni bir yer bulmak amacıyla yollara düşer ve şehrin dışında bulunan dağ üzerine yerleşmiş bir köye ulaşırlar. Ancak ulaştıkları bu köyde esrarengiz olaylar olmaktadır. Köy halkı son derece kibardır, fakat korktukları bir şeyler olduğu aşikârdır. Baba, önce köy halkının sahip olduğu batıl inançlar nedeniyle bu korkulara kapıldıklarını düşünür ve oğlunu da bu yönde bilgilendirir. Ancak tuhaf ve gizemli olayların baş gösterdiği köyde, baba ve oğul bir gece korkutucu gerçekle karşı karşıya kalırlar. Köy halkının korkma sebebini anlayan baba oğul savaştan kaçarken daha kötü bir belaya bulaştıklarının farkına varırlar.
  The Piper 9.3 / 10 2 kullanıcı oyu.
  9.3
  ( Toplamda 2 oy verildi. )

      6.0/10   2060

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri