1. The Spy: Undercover Operation

  The Spy: Undercover Operation

  720p Türkçe Altyazı

  Chul-Soo adındaki gizli bir ajan, Güney Kore’nin tamamını etkileyecek çok önemli bir davayı çözmek için görevlendirilmiştir. Bu nedenle bir uçuş görevlisi olan karısı Young-Hee de dahil olmak üzere herkesten kimliğini gizlemesi gerekir.

  Ülkenin en yetenekli ve büyük ajanı olan Chul-Soo, bir gün karısına iş gerçekleştirmek amacıyla Busan şehrine gitmesi gerektiğini söyler. Ancak gerçekte Tayland’daki Bangkok şehrine bir ulusal operasyon düzenlemeye gitmektedir. Chul-Soo Bangkok’ta iken arkada karısını nasıl bir durum içinde bıraktığının farkında değildir. Çünkü karısı iyi görünümlü Ryan adındaki bir adam tarafından takip edilmeye başlamıştır. Şimdi Chul-Soo hem tüm ülkeyi kasıp kavuracak olan operasyon görevini başarıyla gerçekleştirmeye çalışırken, diğer yandan da karısını kurtarabilmenin mücadelesini verecektir.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      6.4/10   2608

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri