Şifremi Unuttum

The Spy: Undercover Operation

Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

Yorum yapılmamış

514 kere izlendi

The Spy: Undercover Operation
720p

Chul-Soo adındaki gizli bir ajan, Güney Kore’nin tamamını etkileyecek çok önemli bir davayı çözmek için görevlendirilmiştir. Bu nedenle bir uçuş görevlisi olan karısı Young-Hee de dahil olmak üzere herkesten kimliğini gizlemesi gerekir.

Ülkenin en yetenekli ve büyük ajanı olan Chul-Soo, bir gün karısına iş gerçekleştirmek amacıyla Busan şehrine gitmesi gerektiğini söyler. Ancak gerçekte Tayland’daki Bangkok şehrine bir ulusal operasyon düzenlemeye gitmektedir. Chul-Soo Bangkok’ta iken arkada karısını nasıl bir durum içinde bıraktığının farkında değildir. Çünkü karısı iyi görünümlü Ryan adındaki bir adam tarafından takip edilmeye başlamıştır. Şimdi Chul-Soo hem tüm ülkeyi kasıp kavuracak olan operasyon görevini başarıyla gerçekleştirmeye çalışırken, diğer yandan da karısını kurtarabilmenin mücadelesini verecektir.

Yorum Yap

You must be logged in to post a comment.Benzer Filmler

Kore filmleri ile ilgili kurulu tek internet adresi.

Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle aksiyon filmleri yabancı dizi izle cinli türk korku filmleri kore dizileri full film izle iran filmleri sansürsüz tek parça film izle- full hd tek parça film izle- film izle yerli full hd