1. The Terror Live

  The Terror Live

  720p Türkçe Altyazı

  Yoon Young-Hwa talihsiz bir olay sonucu televizyon spikerliği işinden radyo spikerliği işine geçiş yapmış bir sunucudur. Günün birinde her zamanki radyo programını sunarken, bir dinleyici programa bağlanarak Mapodaegyo Köprüsü’nü patlatacağını söyler. Yoon Young-Hwa, önce şaka yaptığını düşündüğü dinleyicinin bu sözlerinin aslında gerçek olduğunu köprü havaya uçunca anlar. Patlamaya stüdyonun camından şahit olan spiker, bu durumu tekrar televizyon spikeri olabilmek için bir avantaja çevirmeye karar verir. Televizyonun haber müdürü ile konuşarak patlamayı haber veren dinleyiciyle televizyonda röportaj yapmak istediğini belirtir. Ancak dinleyicinin çok daha büyük planları vardır. Öyle ki televizyon kanalından yüklü bir para ve Güney Kore Devlet Başkanı’nın özür dilemesini istemektedir.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      7.2/10   2398

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri