1. The Unforgiven

  The Unforgiven

  720p Türkçe Altyazı

  19’uncu yüzyılın başlarında tüm dünyayı etkisine alan değişim rüzgârı Japonya’da da hızla esmiş ve krallığı yıkıp yerine yeni bir düzen kurulmasını sağlamıştır. O günlerde Japonlar’ın efsanevi savaş kuvveti Samuraylar, bir bir öldürülürken onların en önemli kahramanlarından biri olan Jubee şehirleri terk ederek küçük bir kasabada yaşamaya karar verir. Ancak eşinin ölümünün ardından derinden yaralanan samuray Jubee, yeni hükümetin halka karşı gösterdiği korkunç tutumlar karşısında ölüm döşeğindeki eşine verdiği sözü tutmak için kılıcını son kez kullanmaya karar verir. Ölümüne başlattığı mücadele, onu yaşam ile ölüm arasında ve zafer ile mağlubiyet arasında ince bir çizgide yürümeye mecbur bırakır.
  The Unforgiven 10.0 / 10 1 kullanıcı oyu.
  10.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

      7.1/10   2301

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri