1. The Youth

  The Youth

  720p Türkçe Dublaj

  Gençlerin baskı, şiddet ve maddiyat gibi sorunlar karşısında ne tür tepkiler verdiklerini anlatan dört kısa filmden oluşan The Youth, her bölümünde izleyenleri hikâyesi ile etkilemesini başarıyor.

  Söylenti” adını taşıyan ilk kısa filmde, okulun öğrenci konseyi başkanı olan Lee adında bir gencin aşık olduğu kız hakkında söylentiler çıkması üzerine hayatının alt üst olması anlatılıyor. Aşık olduğu kız okulun en güzel öğrencisidir ve hakkında hamile olduğuna dair söylentiler dolaşmaya başlar. Bunun üzerine öğrenci konseyi başkanı olan Lee’nin ünü ve mevkisi zarar görür. Üstelik konsey seçimleri zamanında kendisine kız arkadaşının onu aldattığına dair videosu ile şantaj yapılması üzerine Lee çok daha büyük zarar görecektir.

  Acemi Birliğine Giden Yolda” adlı ikinci kısa filmde, askere çağrılan bir gencin kız arkadaşı ile birlikte yaşadığı maceralara verdiği tepkiler konu ediliyor. Genç çift ayrılacakları için üzgündürler ve kız arkadaşı onu acemi birliğine giderken kendisi yolcu etmeyi ister. Bunun üzerine yola çıkarlar, ancak yolculuk sırasında araçları bozulur ve bir an için soygun yapan kişilerin arasına katılırlar. İkilinin bu ilginç olaylar karşısında aldığı kararlar ve düştükleri gülünç durum izleyenlere komik anlar yaşatıyor.

  Kimseye Güven Olmaz” adlı üçüncü kısa filmde, internet üzerinden tanışan üç gencin büyük bir plan yaparak bir soyguna karışma hikâyesi anlatılıyor. Birbirini hiç görmeyen bu üçlü, başarıyla gerçekleştirdikleri soygunun ardından ne kadar para çaldıkları ve nasıl paylaşacakları konularında birbirleriyle çekişmeye başlıyor.

  Play Girlz” adındaki son kısa filmde, kız öğrencilerin Kore’deki alışılagelmiş hallerinden bahsediliyor. Türk sinemasına göre tabuların üstesinden gelmeyi başaran Kore sinemasında kızlar hakkında daha farklı olaylar döner.
  The Youth 7.6 / 10 4 kullanıcı oyu.
  7.6
  ( Toplamda 4 oy verildi. )

      5.8/10   4299

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri