1. Thread of Lies

  Thread of Lies

  720p Türkçe Altyazı

  Cheon-ji bir ortaokul öğrencisidir ve yakınlarının hiç beklemediği bir anda intihar ederek arkada pek çok soru işareti bırakır. Cheon-ji’yi kaybeden anne ve Man-ji isimli abla başka bir eve taşınarak kendilerini avutmaya çalışırlar. Ancak Man-ji, kız kardeşinin intiharına dair arkadaşlarından farklı şeyler duymaya başlar ve duydukları üzerine araştırma yapmaya başlar. Elde ettiği ipuçlarını takip ederek olayın derinliklerine inmeye başlayan Man-ji, araştırmaları sonucunda kız kardeşinin ölümünün en yakın arkadaşı olan Hwa-yeon ile ilgili olduğunu öğrenir. Kız kardeşinin yün yumaklarına bıraktığı notları fark eden Man-ji çok daha farklı bir hikâye ile karşı karşıya kalacaktır.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      7.3/10   1958

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri