Kore
Evimizdeki Dolandırıcı-Love At Sarangbang HD İzle
İncele
Evimizdeki Dolandırıcı-Love At Sarangbang HD İzle
Türkçe Altyazı
Hae-Joo genç yaşta anne olmuş bir kadındır. Kızı ile aralarında 15 yaş vardır. Geçimlerini sağlamak için evinin bir odasını kiraya verir ve bir bar işletmektedir. Kızı şu an ergenlik çağındadır. Genç anne güzelliğinden dolayı pek çok erkeğin ilgisini çeker. Ancak onun gönlü kasabaya yeni gelen ve evinin odasını kiralayan yakışıklı Duk Geun’dadır. Duk Geun başı mafya ile dertte olan bir dolandırıcıdır ve genç kadının parasıyla ilgilenmektedir. Bu sırada anne ile kızın çekişmelerinin arasında kalır. Korefilmleri.net sunar.
 • IMDb 6.5/10
 • 5027
 • 0
Love so Divine Türkçe Altyazılı İzle
İncele
Love so Divine Türkçe Altyazılı İzle
Türkçe Altyazı
Gyu-shik ve Seon-dal, bir ay boyunca hizmet etmek üzere Peder Nam’ın yanına gönderilir. Oraya vardıklannda Gyu-shik pederşn yeğeni Bong-Hie ile karşılaşır. Amerika’ya sevgilisini görmek için gelen Bong-Hie terkedilince parasız pulsuz bir şekilde kendini amcasının kilisesinde bulur. İlk önce Gyu-shik ile aralarında itiş kakışlı bir mücadele yaşanır. Ancak sonra birbirlerini çekici bulmaya başlarlar. Gyu-shik kıza duyduğu ilginin ardından rahipliğe duyduğu bağlılığı sorgulamaya başlar.
 • IMDb 6.6/10
 • 11339
 • 0
Aşk Sohbeti-Love Talk Online İzle
İncele
Aşk Sohbeti-Love Talk Online İzle
Türkçe Altyazı
Güney Koreli yönetmen Lee Yoon-ki'nin ikinci filmi olan filmde Los Angeles bölgesinde yaşamaya uyum sağlamaya çalışırken sınırdışı edilen Güney Koreli bir grubun hikayesini anlatır.
 • IMDb 5.7/10
 • 2793
 • 0
Montage 2013 Tek Part VK İzle
İncele
Montage 2013 Tek Part VK İzle
Türkçe Altyazı
Yaklaşık 15 yıl önce, Ha-Kyung’un kızı kaçırılır. Dedektif Chung-Ho olayı çözmek için var gücüyle çalışsa da çabaları boşa gider. Ha-Kyung'ın kızı ölü bulunur ve bunu kimin yaptığı bulunamaz. Davanın zaman aşımına beş gün kala aynı yöntemlerle bir kız daha kaçırılır. Bir önceki olayı çözemediği için vicdan azabı çeken dedektif, bu kez katili bulmak için her şeyini ortaya koyar. Korefilmleri.net sunar.
 • IMDb 7.4/10
 • 7723
 • 0
My Girlfriend Is An Agent Full HD İzle
İncele
My Girlfriend Is An Agent Full HD İzle
Türkçe Altyazı
Filmde, Kore’deki gelişmiş bir kimyasal silahı çalmak isteyen bir Rus organize suç örgütünü durdurmak isteyen iki ajanın hikayesi anlatılır.Soo-ji çalışma arkadaşları tarafından gıpta ile izlenen bir dövüş sanatları ustasıdır. Emlakçılık yapan Soo-ji aslında gizli ajandır. Sevgilisi Jae-joon’da gizli ajandır ancak Rusya için çalışmaktadır. İkisi de birbirinin gerçek kimliğini bilmiyordur. İkili birbirlerinden habersiz, tesadüfen aynı iş için çalışmaya başlarlar. Bir taraftan da romantik ilişkileri sürmektedir. Korefilmleri.net sunar.
 • IMDb 6.5/10
 • 10642
 • 0
My Love Türkçe Altyazılı İzle
İncele
My Love Türkçe Altyazılı İzle
Türkçe Altyazı
Film, üç çift ve yalnız bir adamın Noel sezonunda sevginin mucizesini deneyimlemesini anlatır. Metro sürücüsü Se-jin ve uçuk hayalleri ve fantezileri olan Joo-won arasında sevgi dolu bir ilişki vardır.  Lise öğrencisi So-hyeon, Ji-woo’ya aşıktır ve bu aşk sıkı bir alkol içicisi olmasına neden olur. Kariyer sahibi bir kadın olan Soo-jeong, reklamcı dul baba Jeong-seok’u sevmekte ancak reddedilmektedir. Ve aktivist, özgürce sarıl grubu üyesi Jin-man eski sevgilisini görmek için Seul’e gelir. Korefilmleri.net sunar.
 • IMDb 6.9/10
 • 14157
 • 1
Vaha-Oasis Kore Filmini Mutlaka İzle
İncele
Vaha-Oasis Kore Filmini Mutlaka İzle
Türkçe Altyazı
Jong-du, birini öldürdüğü için hapse girmiştir. Sosyal açıdan oldukça uyumsuz olan Jong-du’nun sürekli gülme, fazla enerjik olma, süper ego gibi çeşitli davranış bozuklukları vardır. Hapisten çıktıktan sonra öldürdüğü adamın ailesini bulmak ister. Adamın engelli bir kız kardeşi olduğunu görür. Önce kadına çiçek göndererek gönlünü kazanmaya kara verir. Fakat daha sonra kontrol edemediği içgüdüleri nedeniyle kadına tecavüz eder. Jong-du’nun bu davranışına rağmen kendisini ilk defa kadın gibi hissetmeye başlayan kadınla aralarında bir ilişki gelişir. Aileleri tarafından dışlanmış ve istismar edilmiş bu insanların sevgisi, acaba toplumda nasıl karşılanacaktır? Korefilmleri.net te soruları bulun.
 • IMDb 7.9/10
 • 8670
 • 0
Oh Happy Day Türkçe Altyazılı Seyret
İncele
Oh Happy Day Türkçe Altyazılı Seyret
Türkçe Altyazı
Hee-Ji haksızlığa tahammül edemeyen bir kızdır. Bir parti sırasında arkadaşının uğradığı haksızlığa karşı gelmek üzere partinin yapıldığı kulübe gidip direktöre olanları anlatmak ister. Kulübün direktörü Hyun-Joon’u görünce ona aşık olur. Onunla ilgili herşeyi öğrenebilmek için adamın kaldığı otel odasına gizlice girer ve günlüğünü alır. Hobileri, gittiği yerler ve randevu zamanları dahil olmak üzere her şeyi öğrenir. Hyun-Joon peşinde dolaşan bu kadından önceleri rahatsız olsa da sonra ona karşı yakınlık hissetmeye başlar. Korefilmleri.net sunar.
 • IMDb 5.5/10
 • 7116
 • 0
Once in a Summer 2006 HD İzle
İncele
Once in a Summer 2006 HD İzle
Türkçe Altyazı
Kötü performansı yüzünden işini kaybetmek üzere olan bir televizyon programı asistanının tek kurtuluşu eski bir profesörü televizyon programına çıkmak üzere ikna etmektir. Uzun zamandır kayıp kişilerin bulunduğu programa çıkmak Profesörün çok ilgisini çekmez. Ancak asistan eskiden öğretmeni olan yaşlı profesör Suk-Young’u ikna etmek için elinden geleni yapar. Geçmişte her şeyden çok görmek istediği birinin olup olmadığı sorusu profesörü ikna etmeye yeter. Profesör, 1969 yılının yazında, yakışıklı bir öğrenciyken gittiği kırsal bir bölgede karşılaştığı ve uzun yıllardır içinde sakladığı aşkını bulmak ister. Korefilmleri.net sunar.
 • IMDb 7.4/10
 • 19515
 • 0
Only You Always-Sadece Sen Her Zaman Kore Filmi
İncele
Only You Always-Sadece Sen Her Zaman Kore Filmi
Türkçe Altyazı
Cheol-min, karanlık ve gizemli bir geçmişe sahip bir adamdır. Bir otoparkta gece görevlisi olarak part-time çalışmaktadır. İşi, otoparktaki küçük bir ödeme kabininde oturmak ve küçük bir televizyona bakmaktır. Bir gün Jung-hwa adında bir kadın kabine girer. Kadın kördür. Televizyonda tiyatro izlemek için her gün kabine gelmektedir ve ekranda neler olduğunu Cheol-min’e sorar. Zamanla Cheol-min kadına bağlanır. Bir akşam birlikte yemeğe çıkarlar. Ancak yemek birbirilerinin geçmişleriyle ilgili sordukları sorular yüzünden gergin geçer. Birkaç gün sonra Cheol-min Junh-hwa’yı izlerken patronunun ona cinsel tacizde bulunduğunu görür. Hemen müdahale eden Cheol-min patronu döver ve kadını teselli eder. İkisinin arasında yeniden bir yakınlık başlar. Mutluluk gerçekten uzun sürecek midir? Korefilmleri.net ten cevapları tek tek bulabilirsiniz.
 • IMDb 7.8/10
 • 38418
 • 1
Yankesiciler-Open City Tek Parça İzle
İncele
Yankesiciler-Open City Tek Parça İzle
Türkçe Altyazı
Jang-mi Japon suç örgütü Yakuza ile bağları olan bir yankesici çetesinin lideridir ve oldukça güzel bir kadındır. Bir gün koruması Seong-Su ile bir suç mahallinde yakalandıktan sonra doğdukları ülke olan Güney Kore’ye sınır dışı edilirler. Burada bir dövmeci dükkanı açar ancak bir süre sonra yankesicilikten uzak kalamaz ve kendine yeni bir çete kurar. Samsung Çetesi adını verdiği bu çete ile büyük başarılar kazanan Jang-mi, bir gün başka bir çetenin saldırısına uğrar. Kendisine Dae-yeong adında bir adam yardım eder. Ancak Jang-mi, onun bir yankesici çetesini araştırmakla görevli başarılı bir polis memuru olduğunu öğrenir. Dae-yeong’da dosyaları araştırırken Jang-mi’nin kimliğini keşfeder. İkisi arasında bir etkilenme olsa bile görevleri nedeniyle bir çatışma yaşayacaklardır. Korefilmleri.net sunar.
 • IMDb 6.7/10
 • 6739
 • 0
The Old Garden- Eski Bahçe
İncele
The Old Garden- Eski Bahçe
Türkçe Altyazı
Romantizm ile siyasetin harmanlandığı, iki aktivistin hikayesinin anlatıldığı, akıcı bir hikaye akışına sahip film. Hyun-woo, gençliğinde aktivist bir gençtir ve katıldığı eylemlerden dolayı 17 yıl hapis cezasına çarptırılmıştır. Cezaevinden çıktıktan sonra, dava arkadaşlarının, çevresinin değiştiğini farkeder ve çok üzülür. Hapise girmeden önce sevdiği kadın Yoon-hee ölmüştür. Büyük bir aşk yaşadıkları ve gençken ona saklanacak yer sağlayan kadının ölümüyle ilgili annesinden bilgi alan Hyun-woo, birlikte birkaç kaldıkları eve gitmeye karar verir. Eski anıları canlanan Hyun-woo, aşkının günlüklerini ve mektuplarını bulur. Okudukça sevdiği kadının aşkının büyüklüğünü, kendisine ve davaya tek sadık kalanın o olduğunu ve sevgisini farkeder. Mektuplarda yazan bir başka gerçek de bir kızları olduğudur. Korefilmleri.net sunar.
 • IMDb 6.6/10
 • 14416
 • 0
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri