1. Untold Scandal-Gizli Skandal

  Untold Scandal-Gizli Skandal

  720p Türkçe Altyazı

  Leydi Cho, üzerine kuma getirmeye hazırlanan bir kocaya sahiptir ve bu nedenle ondan intikam almak ister. Bunun için ilginç bir plan yapar ve üzerine gelecek olan kumanın aklını çelmesi için çapkınlığı ile meşhur olan kuzeni Cho-won ile anlaşır. Ona bu hizmetinin karşılığında kendini bir hediye olarak sunar. Ancak işler istediği gibi gitmez. Çünkü Cho-won elde etmeye çalışacağı kadına tamamen âşık olur. Bu andan sonra işler iyice sarpa sarar ve Leydi Cho ne yapacağını bilemez.
  Untold Scandal-Gizli Skandal 4.4 / 10 8 kullanıcı oyu.
  4.4
  ( Toplamda 8 oy verildi. )

      7.1/10   4181

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri