1. Uzak-Far

  Uzak-Far

  480p Türkçe Altyazı

  Iri tren istasyonunda 1977 yılında yüzlerce insanın öldüğü bir patlama olmuştur. Kentin de büyük zarar gördüğü patlamanın ardından, 30 yıl sonra kentin ası Iksan olarak değişir. Bu acı geçmiş unutulmuş olsa da bazı insanların hayatında acıları hala sürmektedir. Patlama sırasında hamile olan bir kadın yaşadığı korku nedeniyle zihinsel engelli bir çocuk doğurur. Jin-suh adlı bu kız saflığı yüzünden erkekler tarafından istismar edilmektedir. Erkek kardeşi onu korumaya çalışsa da başarılı olamaz. Kentin zorlu yaşamında geçimlerini sağlamaya çalışırlar.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      6.3/10   2810

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri