1. Vaha-Oasis Kore Filmini Mutlaka İzle

  Vaha-Oasis Kore Filmini Mutlaka İzle

  480p Türkçe Altyazı

  Jong-du, birini öldürdüğü için hapse girmiştir. Sosyal açıdan oldukça uyumsuz olan Jong-du’nun sürekli gülme, fazla enerjik olma, süper ego gibi çeşitli davranış bozuklukları vardır. Hapisten çıktıktan sonra öldürdüğü adamın ailesini bulmak ister. Adamın engelli bir kız kardeşi olduğunu görür. Önce kadına çiçek göndererek gönlünü kazanmaya kara verir. Fakat daha sonra kontrol edemediği içgüdüleri nedeniyle kadına tecavüz eder. Jong-du’nun bu davranışına rağmen kendisini ilk defa kadın gibi hissetmeye başlayan kadınla aralarında bir ilişki gelişir. Aileleri tarafından dışlanmış ve istismar edilmiş bu insanların sevgisi, acaba toplumda nasıl karşılanacaktır? Korefilmleri.net te soruları bulun.
  Vaha-Oasis Kore Filmini Mutlaka İzle 9.0 / 10 1 kullanıcı oyu.
  9.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

      7.9/10   8166

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri