1. WaSanGo

  WaSanGo

  720p Türkçe Altyazı

  Volcano Lisesi, dövüş sanatları büyücülerinin yetiştiği bir okuldur. Ancak son yirmi yıldır eski dövüş sanatlarında gösterdiği muhteşem performansı yakalayamamaktadır. Okuldaki eğitim sisteminin eski yıllarındaki o tempoyu yakalayabilmesi için mistik bir özelliğe sahip olan metnin bulunmasına ihtiyacı vardır. Bu nedenle okulun en yetenekli dövücüleri metni bulmanın peşine düşerler. Bu sırada Volcano Lisesi’ne sürekli kendi okulundan atılan Kim Kyeong-su da gelmiştir. Yeni lisesine gelir gelmez arkadaş edinen Kim Kyeong-su, mistik metni arayan yetenekli dövüşçülerin arasına katılmayı başarır. Yu Chae-yi, Jang Ryang, ve Song Hak-rim bu yetenekli dövüşçüler arasında en öne çıkanlardır. Bu üçlüye dördüncü olarak katılan Kim de yeteneklerini gösterir. Dört muhteşem dövüşçü mistik metni arama macerasında bir metinden daha fazlasıyla karşılaşacaklarının henüz farkında değillerdir.
  WaSanGo 9.0 / 10 2 kullanıcı oyu.
  9.0
  ( Toplamda 2 oy verildi. )

      6.1/10   2585

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri