1. Way Back Home

  Way Back Home

  720p Türkçe Altyazı

  Zamanında önemsiz görülen bir kağıt parçasının koca bir ailenin hayatını nasıl alt üst ettiğini izlediğimiz Way Back Home filmi, hiç beklenmedik anlarda hayatların nasıl değişebileceğini gözler önüne seriyor.

  Jung-Yeon ve Jong-Bae evli bir çift ve Hye-Rin ise onların kızıdır. Sıradan hayatlarında araba tamir dükkanında çalışarak yaşamlarını sürdüren bu aile, bir gün çok vahim bir durumla karşı karşıya kalırlar. Jung-Bae’nin arkadaşı aşırı borçlar nedeniyle intihar etmiştir. Arkadaşının elinde olmayan sebeplerle kendi canına kıymasından derinden etkilenen Jung-Bae, bu ölümün onu daha fazla ilgilendirdiğinin farkında değildir. Çünkü Jung-Bae, intihar etmeden önce arkadaşına tefeciden para alırken kefil olmuştur. Şimdi ise arkadaşının ölümü üzerine tefeciler onun peşine düşecektir.

  Jung-Bae’nin, zamanında önemsiz olarak gördüğü bir senedin, gün gelip kendisine ve ailesine neler kaybettireceğine dair en ufak bir fikri yoktur. Bu saatten sonra Jung-Bae’yi zorlu günler ve karısını ise tamir edilemeyecek bir kırgınlığı aşma mücadelesi beklemektedir.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      7.6/10   2183

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri