1. We Are Brothers

  We Are Brothers

  720p Türkçe Altyazı

  Yetimhanelerde birbirinden farklı iki hayat yaşayan ve uzun yıllardır annelerini görmeyen kardeşlerin hikâyesi yürek burkuyor. Önce tesadüf eseri birbirleriyle kardeş olduklarını öğrenen bu iki adam onların ortak noktası olan annelerini bulmaya karar verirler. Ancak kardeş olmalarına rağmen ikisi hem yaşantı olarak hem de karakter olarak birbirlerinden çok farklıdır. Kardeşlerden biri Hıristiyan dininin kutsal adamı olan Papazlık mertebesine erişmişken, diğer kardeş ise bir Budist şamanı olmuştur.

  Her şeye rağmen ellerindeki bir resimle yola koyulan kardeşler, sokak sokak annelerini aramaya başlarlar. Sonunda annelerine kavuştuklarında tüm farklılıklara ve anlaşmazlıklara rağmen kardeş olmanın ne kadar kıymetli olduğunu ve birbirleri için ne kadar değerli olduklarını anlarlar. Yıllardır birbirinden uzak kalan bu iki insanın yaşadıkları, kardeşlik konusunda unutulmaz bir ders niteliğini taşıyor.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      6.5/10   1497

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri