1. Whistle Blower

  Whistle Blower

  720p Türkçe Altyazı

  Gerçek bir olaydan örnek alınan Whistle Blower filminde, bilimsel çalışmalar yapan bir bilim insanının başarılarındaki sırrın ortaya çıkarılması hikâyesi anlatılıyor. Kök hücreleri üzerine başarılı çalışmalar yapan Lee Jang Hwan, bir gün insan embriyo kök hücrelerini klonlama üzerine elde ettiği başarı ile ülke basınında büyük olay yaratır. Bu başarısının konu edildiği bir televizyon programlarından birinde, kanalı arayan isimsiz bir izleyici, daha önce Lee Jang Hwan ile birlikte çalıştığını ve onun başarıya ulaştığı tüm bilimsel çalışmaların altında hiç etik olmayan deneylerin bulunduğunu iddia eder. Bu izleyici Shim Min Ho’dur ve gerçekten de Lee’nin çalışmalarına ortak olmuştur.
  Whistle Blower 1.0 / 10 1 kullanıcı oyu.
  1.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

      7.1/10   2359

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri