1. Yankesiciler-Open City Tek Parça İzle

  Yankesiciler-Open City Tek Parça İzle

  480p Türkçe Altyazı

  Jang-mi Japon suç örgütü Yakuza ile bağları olan bir yankesici çetesinin lideridir ve oldukça güzel bir kadındır. Bir gün koruması Seong-Su ile bir suç mahallinde yakalandıktan sonra doğdukları ülke olan Güney Kore’ye sınır dışı edilirler. Burada bir dövmeci dükkanı açar ancak bir süre sonra yankesicilikten uzak kalamaz ve kendine yeni bir çete kurar. Samsung Çetesi adını verdiği bu çete ile büyük başarılar kazanan Jang-mi, bir gün başka bir çetenin saldırısına uğrar. Kendisine Dae-yeong adında bir adam yardım eder. Ancak Jang-mi, onun bir yankesici çetesini araştırmakla görevli başarılı bir polis memuru olduğunu öğrenir. Dae-yeong’da dosyaları araştırırken Jang-mi’nin kimliğini keşfeder. İkisi arasında bir etkilenme olsa bile görevleri nedeniyle bir çatışma yaşayacaklardır. Korefilmleri.net sunar.
  Yankesiciler-Open City Tek Parça İzle 8.3 / 10 2 kullanıcı oyu.
  8.3
  ( Toplamda 2 oy verildi. )

      6.7/10   6556

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri