2002
A Lovers Concerto
İncele
A Lovers Concerto
Türkçe Altyazı
Jun-Seo ve Mi-Yeon uzun bir süredir birliktedir. Jun-Seo sevgilisinin bitmez tükenmez sevgisinden yorulur ve Antartika’ya araştırma yapmak üzere gitmek için gönüllü olur. Bir gün, Mi-Yeon onu ziyaret ederken araba kazasında yaralanır ve komaya girer. Jun-seo onu bulmak için izini sürer.
 • IMDb 7.3/10
 • 2985
 • 0
Bet On My Disco
İncele
Bet On My Disco
Türkçe Altyazı
Güney Kore'de küçük bir köyde Haejok, Pong-pal ve Song-gi iyi arkadaş olan üç gençtir. Haejok Pong-pal’ın kız kardeşi Bong-ja’ya aşık olur. Ancak kızla konuşma girişimleri başarısız olur. Kızın babası korkunç bir kaza geçirmiştir ve kaldığı hastanenin masraflarını ödeyebilmek için bir barda çalışmak zorundadır. Kızın çalıştığı bar bazı gangsterler tarafından ele geçirilir ve orayı bir disco yaparlar. Kızı da burada çalışmak için zorlarlar. Haejok aşık olduğu kızı kurtarmak için harekete geçer. Onu kurtarmak istiyorsa yakındaki dans yarışmasını kazanması gerektiği teklifini alır. Ancak HAejok daha önce hiç dans etmemiştir. Yine de aşık olduğu kız için kısa bir zamanda John Travolta’ya dönüşmek kararlılığını gösterir.
 • IMDb 5.5/10
 • 1895
 • 0
Break Out
İncele
Break Out
Türkçe Altyazı
Hayatı alt üst olmuş ve her şeyini kaybetmiş olan Bok Gu, içine düştüğü bu durumdan biraz olsun uzaklaşabilmek için cebinde kalan son birkaç won ile yollara koyulur. En ucuz ulaşım aracı olan treni kullanmaya karar veren Bok Gu, bindiği trende kendisi için manevi değeri son derece yüksek olan çakmağını kaybeder. Aynı trende yolculuk yapan bir mafya babasının elinde çakmağını gördüğünde ise büyük bir şaşkınlık yaşar.Karşısındaki mafya babasının sıradan bir mafya olmadığını ve bölgede yapılacak seçimlerde milletvekili adayı olan bir büyük siyasetçinin işlerini yürüttüğünü öğrendiğinde çakmağı almanın hiç de kolay olmayacağını anlar.Yolculuk sırasında milletvekili ve mafya lideri para konusunda yaşadıkları anlaşmazlık sonucu tartışmaya başlarlar. Mafya babası adamlarına emir vererek trene el koyar. Hiçbir istasyonda durmayan ve rotası belli olmayan trenin tüm yolculuğu boyunca Bok Gu’nın tek amacı ise çakmağını geri almaktır.
 • IMDb 6.4/10
 • 1834
 • 0
Jail Breakers
İncele
Jail Breakers
Türkçe Altyazı
Farklı suçlardan hapse düşmüş Jae-Pil ve Mu-suk cezalarını çekmektedir. Sert mahkumlarla dolu hapishanede ikili sakin ve herkesten uzak yapıları ile yöneticilerin dikkatini çeker. Hapishane yönetimi üç yıldır cezaevinde bulunan bu ikilinin kurallara uyan yapıları nedeniyle affedilmeleri gerektiğini mahkemeye bildirir. Gözlerden uzak komik ikilimiz ise affedileceklerinden habersiz hapishaneden kaçış planı hazırlamaktadır.Kader aynı anda ağlarını örerken hapishane yönetimine mahkemeden bir tebligat ulaşır. Mahkeme Jae-Pil ile Mu-suk’un serbest bırakılmasına karar vermiştir. Büyük bir sevinçle bu mutlu haberi onlara vermek için koğuşlarına giden hapishane yöneticileri büyük bir şokla karşılaşır. Mahkumlar hapisten kaçmıştır. Firari ikilimiz ise kaçaklıklarının ilk gününde kendilerinin haber yapılıp yapılmadığını öğrenmek için aldıkları bir gazetede özel af listesinde olduklarını öğrenirler ve komik macera başlar.
 • IMDb 6.3/10
 • 1804
 • 0
2009 Lost Memories
İncele
2009 Lost Memories
Türkçe Altyazı
2009 yılında, Seul Japonya’nın üçüncü büyük şehri haline gelmiştir. Masayuki Sakamoto babası gibi polis olmuştur. Ortağı Saigo ile aralarında yakın bir dostluk vardır. Japon İmparatorluğu'na bağlı olan Saigo, bir Chosun olarak tarihi mirasını unutmuştur. Bu arada, Chosun’lardan oluşan bir azınlık Japonya'ya karşı mücadele etmek için bir yeraltı direniş örgütü kurar. Örgütün adı Chosun Kurtuluş Konfederasyonudur. Yetkililer konfederasyonun faaliyetlerinin arkasında büyük bir komplo olduğundan şüphelenerek olayı araştırması için göreve Sakamoto ve Saigo’yu atar. Sakamoto daha önce farkına varmadığı tarihsel bir gerçeğin farkına varır.
 • IMDb 6.2/10
 • 2634
 • 0
Conduct Zero
İncele
Conduct Zero
Türkçe Altyazı
Joong-pil okuduğu lisenin kralıdır çünkü üstün dövüş teknikleri sergileyen yetenekli bir gençtir. Bir gün komşu lisedeki Min-hee’ye aşık olur. O günden sonra hayatı değişir çünkü okula yeni gelen Sang-man ona meydan okumaktadır. Min-hee de Joong-pil’den hoşlanmaktadır. O da kızlar çetesi olan Beş Prenses Çetesinin lideri Na-young ile rekabet içindedir.
 • IMDb 6.8/10
 • 1807
 • 0
Dodookmatgo Motsala-Can’t Live Without Robbery
İncele
Dodookmatgo Motsala-Can’t Live Without Robbery
Türkçe Altyazı
Başarılı bir oyun programcısı, evini son model bilgisayar ürünleri ile donatmıştır. Bir gün eve hırsız girer ve birkaç elektronik eşyayı çalar. Burnunun dibine kadar gelen hırsıza çok sinirlenen ev sahibi, ailesinin gözünde saygınlığını kaybettiğini düşünür. Onların güvenini tekrar kazanmak için hırsızı yakalamaya yemin eder. Korefilmleri.net sunar.
 • IMDb 6.4/10
 • 2031
 • 0
Emergency 19
İncele
Emergency 19
Türkçe Altyazı
Tüm dünyada, müzisyenler ve rock yıldızları kendi ülkelerinde yüksek makamlara seçilmektedir. Paul McCartney İngiltere Başbakanı için, Madonna'nın ABD Başkan Yardımcısı için çalışmaktadır. Ancak Kore’de durum böyle değildir. Kore başbakanı müzisyenlerin politikaya bulaşmasını engellemek için Acil Müdahele 19 adlı bir yasa çıkarır. Ordu, işi müzik mağazalarını kapatmaya ve şarkıcıları tutuklamaya kadar vardırır. Kore’de popüler bir şarkıcı olan Kyung-min bir konserinde hayranları ile askerlerin arasında çıkan bir arbedede kaçmayı başarır. Devlette önemli bir konumda olan birinin kızı da hayranlarından biridir ve kaçarken ona telefon numarasını verir. Kyung-min saklanmaya ihtiyaç duyduğunda kendisine telefonunu veren Min-ji’yi hatırlar ve onu arar. Min-ji şarkıcıyı ve arkadaşlarını evde saklamayı başarır. Ancak babası durumu öğrenir ve şarkıcıların tecavüzcü olduğu haberlerini yayar. İşler giderek ciddileşir. Korefilmleri.net iyi seyirler diler.
 • IMDb 4.5/10
 • 1883
 • 0
H Kore Filmi İzle
İncele
H Kore Filmi İzle
Türkçe Altyazı
Yirmi iki yaşındaki seri katil Shin Hyun hamile kadınları hedef alarak vahşice öldürür. Hapse atılan Shin Yun, idam cezasına çarptırılır. O hapisteyken iki hamile kaın daha öldürülür. İki dedektif bu cinayetleri aydınlatmak için görevlendirilir. Taklit edilen bu cinayetleri işleyen kişinin ruh durumunu anlamak üzere bir de psikologdan yardım alırlar. İpuçlarını takip ederek katil olduğunu düşündükleri birini yakalarlar. Ancak cinayetler hala devam etmektedir.
 • IMDb 6.0/10
 • 2983
 • 0
Aşıklar Konçertosu-Lover’s Concerto Kore Filmi İzle
İncele
Aşıklar Konçertosu-Lover’s Concerto Kore Filmi İzle
Türkçe Altyazı
Ji-Hwan kim olduğunu bilmediği birinden mektuplar almaktadır. Siyah beyaz,mutlu çocukların oynadığı fotoğrafların bulunduğu mektuplar Ji-wan’a eski arkadaşlarını hatırlatır. Beş yıl önce Ji-hwan Gyung-hee ve Soo-In adlarında iki genç kızla karşılaşmıştır. Kızlardan birine aşık olan Ji-hwan kız tarafından reddedilir ancak üçü arasında güzel bir arkadaşlık doğar. Bu arkadaşlık onlara hayatlarının en güzel anlarını oluşturur. Ancak aralarındaki sevgi ve dostluk giderek karışık bir hal alır. Bir gün iki kız Ji-hwan’ı terkeder. Arkadaşlarının izini bulamayan genç adam, gizemli mektuplar almaya başlayınca bu güzel dostluğu hatırlar ve onları aramaya başlar.
 • IMDb 7.4/10
 • 6415
 • 0
Make It Big Komedi Filmi İzle
İncele
Make It Big Komedi Filmi İzle
Türkçe Altyazı
Ortak noktaları az gibi görünen üç lise öğrencisi, sınıfta arka arkaya oturmaya başlayınca kısa sürede iyi arkadaş olur. Bir gün önlerine içinde ceset ve dolar olan bir çanta düşer. Çantayı alıp kaçarlar. Bu sırada genç ve meraklı bir dedektif bir evin soyulduğu haberini alarak olayı araştırmak ister. Ancak davayı kapatmak için emir alır. Merakına yenik düşen dedektif gizlice soruşturduğu davada çılgınca para harcayan üç genci şüpheli bulur. Bu sırada çantayı kaybeden çete de gençlerin peşine düşmüştür.
 • IMDb 6.3/10
 • 3086
 • 0
Mafyayla Evlilik-Marrying the Mafia 2002 İzle
İncele
Mafyayla Evlilik-Marrying the Mafia 2002 İzle
Türkçe Altyazı
Dae-Seo, bir teknoloji şirketinde CEO'dur. Bir sabah uyandığında yatağında çıplak bir kadın vardır. İkisi de oraya nasıl geldiklerini bilmiyordur. Jin-Kyung adındaki kadın efasnevi mafya babası Triple J’nin kızıdır. Kadının mafya üyesi kardeşleri, işadamına kardeşleriyle evlenmesi için baskı yapmaya başlar. Korefilmleri iyi seyirler diler.
 • IMDb 6.4/10
 • 5381
 • 0
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri