2007
Attack On The Pin Up Boys
İncele
Attack On The Pin Up Boys
Türkçe Altyazı
Farklı liselerden gelen erkek öğrenciler kötü bir saldırıya uğramaktadır. Saldırıya uğrayanların ortak özelliği çok yakışıklı ve büyük egolu olmalarıdır. Saldırgan, kurbanlarının yüzüne insan pisliği atıp kaçmaktadır. Saldırı kötü gibi görünse de yakışıklı çocukların işine yarar. İyi görünümlü yakışıklı olduklarını kanıtlayan bu saldırılar onların popülerliğini artırır. Herkes bir sonraki saldırının kime olacağını merak etmeye başlar. Çocuklardan biri bu saldırıları düzenleyeni araştırmaya başlar.
 • IMDb 5.7/10
 • 3494
 • 0
A Good Day To Have an Affair
İncele
A Good Day To Have an Affair
Türkçe Altyazı
Evde oturmaktan sıkılan iki ev hanımı, internette sohbet sitelerine takılmaya başlar. Takma isimlerle iki erkekle ilişkileri olur. İlişki geliştikçe sohbet ettikleri adamlar onlarla bir motelde buluşmak ister. Kadınlar aynı gün aynı motelde sevgilileri ile buluşur. Takma adı çiğ tanesi olan kadın sevgilisi ile odadayken polis baskını olur. Yan odadaki küçük kuş takma adlı arkadaşı ve sevgilisi sessizce olan biteni dinlemektedir. Baskın yapan polislerden biri küçük kuşun kocasıdır. Kadın korkuyla sıranın kendisine gelmesini bekler.
 • IMDb 5.7/10
 • 4626
 • 0
11th Mother
İncele
11th Mother
Türkçe Altyazı
11 yaşındaki Jae-Soo’nun hayatı çok zordur. Babası küfürbaz bir alkoliktir ve işsizdir. Jae-soo yarı zamanlı işlerde çalışarak evin geçimini sağlamak zorundadır.Bir gün babası eve yeni bir kadın getirir. Kadın bir bar kızıdır. Babası arada herhangi duygusal bir bağ olmasa da ona anne demesini ister. Jae-soo geçmiş deneyimlerinden ona kötü davranırsa dayak yiyeceğini bilmektedir. Kadından uzak durmaya çalışsa da aralarında bir bağ oluşur.
 • IMDb 7.2/10
 • 2662
 • 0
Beautiful Sunday
İncele
Beautiful Sunday
Türkçe Altyazı
Uyuşturucu çetelerinin liderleriyle mücadele etmek dedektif Kang için bir gurur meselesidir. En büyük ve ezeli düşmanı ise çete lideri Sang-tae’dir. Sang-tae dedektifi oyuna getirmek için her yolu dener. Kang’ın meslektaşları onun mücadele yöntemini onaylamasa da departmanın müdürleri onun iş yapma şeklini sevmektedir.
 • IMDb 5.9/10
 • 2999
 • 0
With the Girl of Black Soil
İncele
With the Girl of Black Soil
Türkçe Altyazı
Çok etkili bir dram filmi olan With the Girl of Black Soil’de, genç bir kızın acıklı hikâyesi anlatılıyor. Genç bir kız olan Young-lim, maden ocağında çalışan babası ve zihinsel engelli olan kardeşi ile birlikte küçük bir köyde yaşamaktadır. Babasının akciğer hastalığı nedeniyle maden ocağındaki işinden ayrılmak zorunda kalması üzerine, aile her anlamda zor anlar yaşamaya başlar. Başka bir iş arayan ancak bir türlü bulamayan baba, kendini alkole verir. Tedavi olmak istediği hastane ise onu kabul etmemektedir. Young-lim ise hem evdeki engelli kardeşine bakmak için çabalarken hem de hastanenin babasını kabul etmesi için çok tehlikeli bir işe kalkışır. Bu acıklı ve dram dolu film izleyenlerden derin etkiler bırakmasını başarıyor.
 • IMDb 7.1/10
 • 1882
 • 0
Bunt
İncele
Bunt
Türkçe Altyazı
Dong-ku çok geç öğrenen psikolojik rahatsızlık sahibi bir çocuk, en yakın arkadaşı Ortak ise kalbinden rahatsız şanssız bir çocuktur. Aynı okulda okumakta olan bu iki arkadaşın tüm olumsuzluklara meydan okuyan cesaretlerinin hikâye edildiği film, izleyenlere hüzünlü dakikalar yaşatıyor.Okulunu çok seven ve hızlı koşabilme yeteneği bulunan Dong-ku, tüm öğrencilere elinde sürahi ile koşarak su dağıtmayı zevk edinmiştir. Ancak arkadaşları onunla “sucu” diyerek dalga geçmektedir. Günün birinde okula damacana getirilmesiyle birlikte sürahiye gerek duyulmaması üzerine, artık Dong-ku en sevdiği zevkinden mahrum kalır. Bunun üzerine oyalanacak başka bir şeyler bulması gerekir.Tesadüf eseri okulun beysbol takımı içerisine giren Dong-ku, bu takımdan ve spordan güç almaya başlar. Üstelik çok hızlı koşuyor olması onu bu sporda yetenekli kılmıştır. Ancak bir eksiği vardır ki iyi vuruş yapamamaktadır. Dong-ku’nun bu eksiğini ise kalp rahatsızlığı olan en iyi arkadaşı Ortak tamamlar. Çünkü Ortak kalp rahatsızlığı nedeniyle koşamamaktadır, ancak çok iyi vuruş yapabilmektedir. İki kafadar güçlerini birleştirerek ve birbirlerinin eksiklerini tamamlayarak bir başarı hikâyesini baştan sona yazmayı başarırlar.
 • IMDb 5.1/10
 • 2086
 • 0
Kim Ustalar – Three Kims
İncele
Kim Ustalar – Three Kims
Türkçe Altyazı
Üç tane Kim adındaki dövüş ustasının eğlenceli ve sıradışı hikâyesinin anlatıldığı filmde, kahkahalara boğulacağınız sahnelere hazır olun. Aynı ada sahip bu üç kişi, aynı kasabada yaşamalarının yanı sıra aynı kıza âşıklar ve aynı mesleği yapıyorlar. Biri Taekkyon, biri Kendo ve diğeri ise Kung fu dövüş sporunda usta olan üç Kim’in kaderi onları bir araya getirir. Yaşadıkları kasabaya kabadayılardan oluşan bir grup dadanmıştır ve bu üçlü bir araya gelerek kasabalarını işgal etmek isteyenlere karşı büyük bir mücadeleye başlarlar. 13 yaşından büyük çocukların izleyebileceği bu komedi filmi, izleyenleri kahkaha içerisinde bırakıyor.
 • IMDb 6.3/10
 • 2334
 • 0
My Father
İncele
My Father
Türkçe Altyazı
Koreli bir ailenin çocuğu olarak Kore’de doğan James Parker, küçük yaşta Amerika’daki bir aileye evlatlık olarak verilmiştir. Ancak James’in aklı gerçek ailesindedir ve bir gün onları bulmaya karar verir. Bunun için Amerikan askeri olarak Kore’ye geri döner ve babasını bulmayı başarır. Babası hapishanededir ve idam kararının verilmesini beklemektedir. James babasını ilk gördüğünde pek bir şey hissetmese de zaman içerisinde ona olan sevgisi artar ve aralarındaki baba oğul ilişkisi yeşermeye başlar. Fakat idam kararı ikilinin arasındaki bu sevgi bağının devam etmesine izin verecek midir?
 • IMDb 7.1/10
 • 2086
 • 0
Legendary Courtesan
İncele
Legendary Courtesan
Türkçe Altyazı
Uzak diyarların güçlü hanedanı Hwanglar’ın kral ve kraliçesi öldürülmesinin ardından kimsesiz kalan No-mi bu toprakları terk etmek zorunda kalır. Uzun yıllar zor şartlar altında hayatta kalmaya çalışan No-mi, ailesini katleden baronun öldüğünü duyduğunda geri dönmeye karar verir. Baronun ölümü ile şatoya saldıran kişileri cezalandıran No-mi, çalınan eşyalarla şatoya ulaşır. Bölgede başlayan başı bozukluğu kısa sürede bastıran ve düzeni sağlayan No-mi’nin yüreğinde intikam ateşinden çok farklı bir duygu bulunmaktadır. Baba ve annesinin katilinin kızlarına deli gibi aşık olmuştur. Bu genç kızın başka bir prensle evleneceğini duyan No-mi, sevdiğini elde edebilmek için çeşitli entrikalar ve zor kullanmaya karar verir. Bu karardan sonra olayların seyri başka bir yöne doğru dönecektir.
 • IMDb 6.6/10
 • 3080
 • 0
Hansel and Gretel
İncele
Hansel and Gretel
Türkçe Altyazı
Sürat yapmaktan keyif alan ve araç kullanmadaki becerisi ile övünen Eun-soo, aile ziyaretine giderken ormanlık bir arazide korkunç bir trafik kazası geçirir. Bu kazadan yaralı olarak kurtulan genç adama, güzelliği ile nefes kesen genç bir kız yardım elini uzatır. Onu ormanlık arazideki eve götüren genç kız Eun-soo’yu tedavi eder. Bilinci yerine geldiğinde Eun-soo, genç kız ve küçük kardeşlerinin yardımlarına minnettar kalır. Ancak kapı aralığından duydukları ona panik yaşatır. Bu güzel kız ve sevimli kardeşlerinin ormanda yaşayan canavarlara kendisini kurban edeceklerini anlayan Eun-soo kaçmayı denese de uçsuz bucaksız orman buna izin vermez. Kütüphanede bulduğu bir kitapta yazılı olan satırlar onu korkunç bir sonun beklediğini anlatmaktadır. Genç adam kendisini ölümle yaşam arasında korkunç bir mücadelenin ortasında bulur.
 • IMDb 6.8/10
 • 2288
 • 0
26 Years Diary
İncele
26 Years Diary
Türkçe Altyazı
Film, gerçek bir hikayeye dayanır. Su-hyon ufkunu genişletmek için Kore’den ayrılır ve Japonya’ya gider. Orada Yuri adlı bir öğrenciyle tanışır. İkisinin de ortak zevkleri arasında müzik ve spor vardır. Yabancı oldukları bir dille anlaşmaya çalışan ikili aynı zamanda ırksal sorunlarla da mücadele etmektedir.
 • IMDb 6.6/10
 • 2623
 • 0
Black House-Kara Ev
İncele
Black House-Kara Ev
Türkçe Altyazı
Jun Oh bir sigorta acentasında çalışmaya başlamıştır. İşin ilk gününde bir telefon alır. Telefondaki kişi biri intihar ettiğinde hayat sigortasından birikmiş parasını alıp alamayacağını sorar. Birkaç gün sonra bir müşteri Jun Oh’dan eve gelmesini ister. Jun Oh gittiği evde kendisini karşılayan adam tarafından oğlunun odasına gönderilir. Kapıyı açtığında oğlunun tavana asılmış bir halde öldüğünü farkeder. Birkaç gün sonra adam ofise gelerek oğlunun sigorta poliçesini sorar. Adamdan şüphelenen Jun Oh adamı başından savar. Ama adam her gün gelmeye devam eder. Sonunda adam parasını öderler. Ancak Jun Oh gizemli kişileri tarafından takip edilmeye başlar.
 • IMDb 6.3/10
 • 3520
 • 0
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri