2013
Catch Me
İncele
Catch Me
Türkçe Altyazı
Bir polis memuru hayatını suçluların peşinden koşarak geçirmiştir. Yeni bir dava üzerinde araştırma yapan polis memurunun görevi her zaman ki gibi dava üzerinde adı geçen suçluyu yakalamaktır. Bu suçluyu aramaya başlayan polis memuru, zaman sonra bunun diğer davalardan farklı olduğunu anlayacaktır. Çünkü aradığı suçlu ile yavaş yavaş iletişim içine girmeye başlamıştır. İşin en kötü tarafı ise suçluya karşı bir şeyler hissetmesi olacaktır. Onu bir an önce yakalayıp gereken cezayı alması için içeri tıkmayı hedef alırken bir anda kendini ona aşık bir şekilde bulur.
 • 115dk
 • IMDb 8.4
 • 234
 • 0
The Russian Novel
İncele
The Russian Novel
Türkçe Dublaj
Film, 27 yıllık bir komadan ülkesinin en iyi yazarlarından biri olarak uyanıp, yazamadığı bir kitap için yazmayı amaçlayan hevesli bir yazar hakkındadır. Shin-hyo, büyük bir yazar olma hayalini kurarken hayal kırıklığına uğramış, yeteneksiz ve eğitimsiz biri ilen, zorla başarıyı bulmuş bir yazardır. Onun esin kaynağı, yazarın Kim Ki-jin'den geldiğini öğrenir,onun da arkadaşlarından Sung-hwan'ın babası olduğunu öğrenir. Shin-hyo, Sung-hwan'ı ve Kyung-mi adlı yetenekli genç bir yazarın, onun çalışmasını göstermek için Kim Ki-jin ile bir toplantı düzenlemesine yardımcı olması için ikna etmeyi başarıyor. Kim, çalışmalarını "çöp" olarak adlandırdığında ve el yazmalarını nehre atmasına yol açtığı için depresyona girer.
 • 140dk
 • IMDb 9.1
 • 1650
 • 0
The Puppet-Kukla
İncele
The Puppet-Kukla
Türkçe Altyazı
Psikolojik bir film olan The Puppet’ta, aşka dair inancı olmayan bir adamın aşkla tanışma hikâyesi anlatılıyor. Ji-Hoon aşk kavramının gerçek olduğuna hiçbir şekilde inanmayan bir psikiyatristtir. O zamana kadar kimseye karşı durduramadığı duygular beslememiştir. Ancak günün birinde bu durum elbet değişecektir ve Ji-Hoon da aşkın tadını alacaktır.Ji-Hoon’un bir arkadaşının sevgilisi halüsinasyonlar görmektedir ve tedavi olmak amacıyla Ji-Hoon’un yanına gelir. Ji-Hoon onu hipnoz yöntemi ile tedavi etmeye karar verir. Ancak o an gelmiştir ve Ji-Hoon hipnoz ettiği bu kadından zaman içerisinde etkilenmeye başlar. Artık etkilendiği bu kadını her hafta mutlaka hipnotize etmek için çağıracaktır. korefilmleri.net sunar.
 • IMDb 4.8/10
 • 2882
 • 0
Arkadaş 2-Friend 2
İncele
Arkadaş 2-Friend 2
Türkçe Altyazı
Sung-Hoon, babasının kim olduğunu bilmeyen ve annesi tarafından büyütülen bir gençtir. Tüm hayatını annesinin mafya camiasındaki arkadaşlarını izleyerek geçirmiş ve nihayet o da bir çetenin üyesi olmuştur. Sung-Hoon bir gün diğer bir çete ile yaptıkları kavgaya karışması sonucunda hapse atılır.Oğlunun hapiste yalnız kalmasını istemeyen anne bu duruma çok üzülür. Aklına oğlu ile aynı hapiste yatmakta olan Joon-Seok’tan yardım isteme fikri gelir ve hapishaneye giderek ona bu isteğini iletir. Bunun üzerine yakın zamanda tahliye olacak olan Joon-Seok Sung-Hoon’u koruması altına alır.Hapishaneden önce Joon-Seok, ardından Sung-Hoon çıkar ve birlikteliklerini devam ettirirler. Joon Seok eskiden babasının liderlik ettiği çeteyi geri almaya çalışırken, Sung-Hoon ise geçmişi hakkında öğrendiği bilgiler ışığında Joon Seok’a karşı kin duymaya başlar. Korefilmleri.net sunar.
 • IMDb 6.4/10
 • 2009
 • 0
AM 11:00
İncele
AM 11:00
Türkçe Altyazı
Bir bilim kurgu filmi olan AM 11:00 filminde, vefat eden eşini tekrar görebilmek amacıyla bir zaman makinesi icat eden adamın hikâyesi anlatılıyor. Bilim adamı icat ettiği zaman makinesini çalıştırdığında karısını tekrar görebileceğini umut etmektedir. Ancak tam tersine kendini ertesi günün saat 11’ine gelmiş bulur ve o anda çalışmakta olan birkaç bilim adamına yapılan suikastlara şahit olur. Şimdi bu duruma engel olabilmek için zaman makinesi ile tekrar geçmişe dönmeli ve bilim adamlarını kurtarmanın bir yolunu bulmalıdır. Korefilmleri.net sunar.
 • IMDb 5.6/10
 • 2666
 • 0
Nobody’s Daughter Haewon
İncele
Nobody’s Daughter Haewon
Türkçe Altyazı
Bir öğretmen ile öğrencisi arasında geçen ilişki sonrası iki tarafın yaşadığı sorunları ele alan Nobody’s Daughter Haewon filminde, esas karakter annesi ile ilk defa tanışmak üzere olan Haewon’dur. Haewon, bir üniversite öğrencisidir ve öğretmeni olan Sung-Joon ile arasında gizli bir ilişkisi olmuştur. Ancak şimdi ondan ayrılmak istemektedir.Kanada’ya gitmek üzere olan annesi ile tanışacaktır ve annesi ile tanıştıktan sonra içine kapanarak iyice depresyona girer. Bu durumun içinden sıyrılabilmek için gizlice bir ilişki yaşadığı öğretmenine tekrar gider. Fakat bu sefer restoranda bulunan üniversite öğrencileri tarafından yakalanırlar. Adı çıkan ve ilişki yaşadığı okulda yayılan çift, ne yapacağını bilemez haldeyken, en sonunda çareyi oradan kaçıp gitmekte bulurlar. Korefilmleri.net sunar.
 • IMDb 6.8/10
 • 3648
 • 0
Make Your Move
İncele
Make Your Move
Türkçe Altyazı
Gençlik, dans ve müzik… Dans tutkunlarının buluştuğu yeraltı dans kulüplerinden birinde düzenlenen dans yarışmasında birbiri ile tanışan Donny ve Aya dansa olan tutkularıyla birbirilerini etkilemeyi başarırlar. Bu buluşmanın ardından sık sık görüşmeye başlayan ikili, sonunda birbirilerine aşık olurlar. Tutkuyla birbirine aşık bu çift katıldıkları tüm dans etkinliklerinde herkesi kendilerine hayran bırakırlar. Ancak keyifli zamanlar uzun sürmez. Aya’nın abisi bu ilişkiye izin vermez ve iki aşığı ayırmak için elinden geleni yapar. Güney Kore sinemasının en ünlü aktristi olan Boa Kwon’un başrolünde yer aldığı müzikal dalındaki bu film nefes kesen dans sahneleri ile izleyenlere heyecan vaat ediyor.
 • IMDb 5.7/10
 • 1090
 • 0
Mens Manual
İncele
Mens Manual
Türkçe Altyazı
Çirkin, sıradan ve basit bir kız olan Choi Bo Na, uzun yıllar çalıştığı şirkette ele geçirdiği terfi şansını kaybeder. Erkeklerin yüzüne bile bakmadığı genç kız gittikçe içine kapanır. Onun hayatındaki tek etkinlik ise video kasetleri alıp seyretmektir. Bir gün eline “Erkekleri Kullanmanın Gizli Sırları” isimli bir video kaset geçer. Kaseti izledikten sonra Choi Bo Na kendini ve hayatını değiştirmeye karar verir. Erkekleri nasıl kullanacağını kasetten öğrenen genç kadın, kısa sürede iş yerinde terfi alır ve ülkenin en önemli yıldızlarından biri olan Lee ona aşık olur. Ancak bir sorun vardır, daha önce onun yüzüne bile bakmayan tüm erkekler onu elde edebilmek için birbiriyle savaşır hale gelmiştir.
 • IMDb 7.0/10
 • 3209
 • 0
My Paparotti
İncele
My Paparotti
Türkçe Altyazı
Sang Jin, İtalya’da opera dalında hizmet vermekte olan bir ses sanatçısıdır. Bir gün yaşadığı ciddi rahatsızlık nedeniyle müzik hayatına son vermek zorunda kalır. Çünkü boğazında ortaya çıkan kanser, ses tellerini etkilemiştir. Bu olayın üzerine Güney Kore’deki bir lisede müzik öğretmenliği yapmaya başlayan Sang Jin’in hayatı tamamen değişmiştir. Ancak hayatındaki değişikliklerin sonu gelmez ve bir gün bir mafya lideri onu bularak, kendisine şarkı söylemeyi öğretmesini ister. Mafya üyesi olan Jang Ho, yaşadığı sert hayatın aksine, içinde şarkı söyleme hayalini saklı tutan bir adamdır. Peki, Sang Jin, bu mafya üyesinin hayal ettiği özelliği ona kazandırabilecek midir?
 • IMDb 7.1/10
 • 1003
 • 0
Steel Cold Winter
İncele
Steel Cold Winter
Türkçe Altyazı
Babası akıl hastası olan Hae-Won bu nedenle yaşadığı kasabada dışlanan birisidir. Ancak dışlanmasının bir sebebi daha vardır. Hae-Won, çevresindeki insanların sırlarını bilmektedir. Kimse paylaşmamasına rağmen insanların sırlarına hâkim olan Hae-Won hakkında kasaba halkı arasında söylentiler dolaşır. Bu özelliğinden dolayı gizemli bir varlık olarak görülmektedir. Ayrıca Hae-Won kendiyle ilgili bir de korkunç bir sırra sahiptir. Hem romantik hem gerilim hem de gizem kategorilerinde öne çıkan Steel Cold Winter izleyenlerde sıradışı bir etki bırakıyor.
 • IMDb 6.3/10
 • 1606
 • 0
Way Back Home
İncele
Way Back Home
Türkçe Altyazı
Zamanında önemsiz görülen bir kağıt parçasının koca bir ailenin hayatını nasıl alt üst ettiğini izlediğimiz Way Back Home filmi, hiç beklenmedik anlarda hayatların nasıl değişebileceğini gözler önüne seriyor.Jung-Yeon ve Jong-Bae evli bir çift ve Hye-Rin ise onların kızıdır. Sıradan hayatlarında araba tamir dükkanında çalışarak yaşamlarını sürdüren bu aile, bir gün çok vahim bir durumla karşı karşıya kalırlar. Jung-Bae’nin arkadaşı aşırı borçlar nedeniyle intihar etmiştir. Arkadaşının elinde olmayan sebeplerle kendi canına kıymasından derinden etkilenen Jung-Bae, bu ölümün onu daha fazla ilgilendirdiğinin farkında değildir. Çünkü Jung-Bae, intihar etmeden önce arkadaşına tefeciden para alırken kefil olmuştur. Şimdi ise arkadaşının ölümü üzerine tefeciler onun peşine düşecektir.Jung-Bae’nin, zamanında önemsiz olarak gördüğü bir senedin, gün gelip kendisine ve ailesine neler kaybettireceğine dair en ufak bir fikri yoktur. Bu saatten sonra Jung-Bae’yi zorlu günler ve karısını ise tamir edilemeyecek bir kırgınlığı aşma mücadelesi beklemektedir.
 • IMDb 7.6/10
 • 986
 • 0
Another Family
İncele
Another Family
Türkçe Altyazı
Ailesine yardım etmek için çeşitli zahmetlere katlanan ve sonunda gördüğü kötü muamele sonucu hayatını kaybeden bir kızın yaşadıklarını anlatan Another Family filmi, acıklı bir dram hikâyesini konu ediniyor. Babası taksi şoförlüğü yapan Yoon-Mi, maddi durumlardan dolayı üniversite okuyamamış ve büyük bir şirketin fabrikasına girerek çalışmaya başlamıştır. Yoon-Mi, ailesinin bu zor durumun içinden çıkabilmesi ve kardeşinin de kendisi gibi üniversiteden yoksun kalmaması için canla başla çalışmayı kafasına takmıştır.İki yıl içinde daha iyi bir işe girmeyi hedefleyen Yoon-Mi, babasına yeni bir araba alacağını ve kardeşini üniversiteye yazdıracağını söyler. Aradan geçen iki yıl içinde Yoon-Mi hedeflediği işe girer. Ancak girdiği bu yeni işte şirket yetkilileri ona çok kötü davranırlar ve hasta olmasına sebep olurlar. Bunun üzerine babasının yanına boynu bükük ve hasta şekilde geri dönen Yoon-Mi’nin hayatı acıklı bir şekilde son bulacaktır.
 • IMDb 7.1/10
 • 687
 • 0
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle aksiyon filmleri yabancı dizi izle full film izle iran filmleri