1. Perfect Number 2012

  Perfect Number 2012

  360p Türkçe Altyazı

  Suk-Go, 30’lu yaşlarda, sıradan bir matematik öğretmeni olarak hayatını sürdüren bir matematik dahisidir. Bir akşam bitişik dairesinde yaşayan Hwa-Sun adlı kadının eski erkek arkadaşı eve gelir ve kadını dövmeye başlar. Suk-Go yan dairede yaşanan tüm mücadeleyi ve kadının sevgilisini öldürdüğünü duyar. Hwa-Sun’a karşı bir ilgisi olan Suk-Go, zekasını kadının cinayetini örtbas etmek için kullanır. Ancak dedektif Jo-Min, kadının suçsuz olduğu kanıtlanmasına rağmen sezgilerine dayanarak onun suçlu olduğuna inanmaktadır. Korefilmleri.net sunar.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      6.7/10   4381

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri