1. Yosun-Mogg-Iggi Kore Filmi İzle

  Yosun-Mogg-Iggi Kore Filmi İzle

  720p Türkçe Altyazı

  Mok-hyeong uzak bir dağ köyünde yaşamaktadır. Köydeki küçük tapınağın yerine yeni bir tapınak inşa etmeyi planlayan Mok-hyeong ansızın ölür. Oğlu Hae-Kuk babasının cenazesine katılmak için öldüğü köye gider. Ziyareti sırasında babasının ölümünün ardında bir komplo olduğundan şüphelenir ve köylülerin garip davrandığını, kendisinden bir şeyler gizlediklerini fark eder. Köyün lideri Cheon Yong-Deok ile yüzleşir ve köyün sırları birbiri ardına çözülmeye başlar. Korefilmleri.net sunar.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      6.9/10   4509

Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Kore Filmleri - Google Sitemap - Resim Sitemap Korefilmleri.net sitesi Güney kore yapımı ve asya yapımı filmleri internet izleyicisi ile buluşturmayı hedefler. Sitemizden eski ve yeni 2013 yapımı Kore Filmleri ni tek part veya iki partlı olarak online ve kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Son yıllarda kore filmlerine olan ilgi bir hayli artmıştır ve korefilmleri.net sitesi internette bulunması zor olan kore filmlerini toplayıp bir araya getirmek ve izleyicisi sunmak üzere kurulmuştur. - Sitemiz sunucusunda kesinlikle film bulunmaz. Filmlerin fragmanları youtube, izleme linkleri ise dailymotion,vk... gibi içerisinde film barındırıan sunuculardan çekilir. Korefilmleri.net sitesinde telif haklarına sahip olduğunu film varsa iletişim bölümünde bizimle irtibata geçtiğiniz halde en kısa sürede film kaldırılır. hint filmi izle iran filmleri